Informacje na temat firmy TAD-MET

Firmę Tad-meT zapoczątkowali w 1990 roku Tadeusz i Teresa Ostrowscy. Pierwotna nazwa to Zakład Ślusarsko-Tokarski Tadeusz Ostrowski, ponieważ na początku firma zajmowała się usługami ślusarskimi i tokarskimi. Na lokalnym rynku zaistniała jako firma wyrobów o solidnym wykonaniu. W 1999 roku rozszerzyła swoją działalność o handel wyrobami hutniczymi, narzędziami itp., a od 2005 roku funkcjonuje pod nazwą Tad-meT.

Ciągłe poszerzanie oferty, dopasowywanie się do potrzeb rynku sprawiły, iż wkrótce po zmianie nazwy na stanie magazynowym znajdowało się już 50 tys. pozycji towarowych. Aby utrzymać obsługę na wysokim poziomie i dalej rozwijać się w dynamicznym tempie, Tad-meT rozpoczął wyspecjalizowanie poszczególnych działów.

Obecnie Tad-meT zatrudnia blisko 80 osób w poszczególnych działach:

Budynek Fabryki Maszyn Rolniczych w Kościerzynie przy ul. Kaplicznej 5, obecna siedziba firmy Tad-meT.

Budynek Fabryki Maszyn Rolniczych w Kościerzynie przy ul. Kaplicznej 5, obecna siedziba firmy Tad-meT. Zdjęcie datowane jest na początek XX wieku (1909 r.).  Przedstawia Maksymiliana Henninga ówczesnego, właściciela fabryki, razem z pracownikami.

Budynki w roku 1965. W tym okresie mieściły się w tym miejscu zakłady POMTen sam kompleks budynków w roku 1965. W tym okresie mieściły się tutaj zakłady POM.

       

Każdy z tych działów to przede wszystkim fachowcy, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, ale również ogromna oferta towarów starannie dobranych do potrzeb każdego z naszych Klientów. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata pracy w branży, sprawiło, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoją pracę wykonujemy z Pasją i pełnym zaangażowaniem.

Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie obróbki stali oraz produkcji elementów stalowych. Oferujemy usługi tokarskie oraz frezerskie na najwyższym poziomie. Produkujemy płoty, bramy oraz balustrady i inne elementy zgodnie z indywidualnymi zleceniami. W naszej ofercie znajduje się również bogata gama kutych elementów ogrodzeń.

Swoim Klientom oferujemy dogodne warunki współpracy oraz zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie prowadzonej działalności. Zawsze mogą liczyć Państwo na fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego towaru.

Zasięg działalności:
Obsługujemy klientów w całej Polsce jak i w krajach UE.

Wyróżnienia:

Nasze priorytety to dbanie o ciągły rozwój firmy oraz podnoszenie i wyznaczanie nowych standardów w swojej branży.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Tad-meT oraz zachęcamy do odwiedzenia oddziałów firmy w Kościerzynie i Gdyni!

 
Nasi klienci
Osoby indywidualne
Osoby indywidualne
Małe firmy
Małe firmy
Duże i średnie firmy
Duże i średnie firmy
Hurtownie
Hurtownie
Stocznie
Stocznie
 
Sprzedaż, dystrubucja, serwis takich marek jak: