Aktualności i wydarzenia

O.Tad-Met.jpg

Gazetka Wiosenna - ważna do 31 Maja 2017 

 

strona_tytulowa_gazetki.jpg

W najbliższą sobotę - nieczynne!

Szanowni Klienci, dnia 11 czerwca (sobota) firma TAD-MET będzie nieczynna. W tym dniu wszystkich zapraszamy na Targi Pro Building Expo do Stężycy.

 
Nowa gazetka promocyjna

Nowa gazetka promocyjna

Właśnie trafiła do nas jeszcze ciepła, gazetka jesienno-zimowa.

Wersja wydrukowana do odbioru w naszych punktach sprzedaży oraz do pobrania na stronie www.

Zapraszamy do zakupów!

 

Zmiana przepisów odnośnie sprzedaży produktów podlegających odwrotnemu obciążeniu

Od 1 lipca 2015r. zmieniają się przepisy odnośnie sprzedaży produktów podlegających odwrotnemu obciążeniu.

Dotychczas wymagane było prowadzenie działalności w rozumieniu ustawy o VAT.

Od 01 lipca 2015 firma kupująca wyroby objęte odwrotnym obciążeniem będzie musiała być podatnikiem VAT czynnym, co wyklucza z grupy podmiotów mogących kupić produkty na odwrotne obciążenie firmy zwolnione z VAT.

więcej informacji

 
DZIEŃ DZIECKA 2015

DZIEŃ DZIECKA 2015

Pozdrawiamy wszystkie dzieciaki. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę podczas Dnia Dziecka zorganizowaną przez KOŚCIERSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI.  Cieszymy się, że konkurencje przygotowane przez Naszą firmę cieszyły się tak dużym powodzeniem...

więcej informacji

 

Program Partnerski dla ogrodników

Wszystkich ogrodników zapraszamy do korzystania z naszego Programu Partnerskiego. Podpisanie z nami umowy partnerskiej przyniesie wiele korzyści, m.in zyskasz preferencyjne warunki handlowe, darmową reklamę na naszej stronie, bezpłatne szkolenia i wiele innych. Sprawdź szczegóły programu w zakładce Program Partnerski.

 
Nowość w ofercie - System SPAX

Nowość w ofercie - System SPAX

W ofercie Tad-MeT od niedawna znajdują się wkręty SPAX do montażu tarasów, pomostów i ścieżek. SPAX International to innowacyjna, prężnie rozwijająca się niemiecka firma, której produkty są sprzedawane i wykorzystywane na całym świecie. Także i my postanowiliśmy jeszcze bardziej trafić w potrzeby naszych klientów i wzbogacić naszą ofertę o produkty SPAX.

Dowiedz się więcej

 
Nowy sklep narzędziowy w Gdyni!

Nowy sklep narzędziowy w Gdyni!

Z przyjemnością informujemy, że od niedawna w Gdyni przy ul. Gołębiej 3 funkcjonuje nowy sklep narzędziowy Tad-MeT! Asortyment sklepu to przede wszystkim: narzędzia, elektronarzędzia, artykuły bhp, spawalnicze i metalowe oraz wyroby hutnicze.
Serdecznie zapraszamy!

ul. Gołębia 3, 81-969 Gdynia
gdynia@tadmet.com.pl, tel.: +48 782 700 070

więcej informacji

 
Sezon wiosenny rozpoczęty

Sezon wiosenny rozpoczęty

 13 marca wraz z Naszymi partnerami rozpoczęliśmy sezon wiosenny szkoleniem z produktów WOLF GARDEN, CUB CADET I MTD.  

więcej informacji

 
 SPAX system montażu tarasów i pomostów - Szkolenie

SPAX system montażu tarasów i pomostów - Szkolenie

Nowość w ofercie TAD-MET działu majsterkowicza - system montażu tarasów i pomostów renomowanego producenta SPAX. Spotkaliśmy się na wspólnym szkoleniu z klientami aby przetestować innowacyjne rozwiązania SPAX. Serdecznie dziękuje wszystkim za obecność. 

więcej informacji

 
Targi Tad-meT 2013

Targi Tad-meT 2013

31 sierpnia 2013 roku w Kościerzynie odbyły się III Targi Narzędziowo-Hydrauliczne zorganizowane przez naszą firmę. Wiele znanych firm wystawiło stoiska, na których mogło zaprezentować najnowsze produkty.

więcej informacji

 
Targi Tad-meT 2007

Targi Tad-meT 2007

24 maja 2007 roku w Kościerzynie odbyły się targi zorganizowane przez naszą firmę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

więcej informacji

 
Katalogi produktów BHP

Katalogi produktów BHP

W naszej ofercie produktów z działu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy znajdują się produkty firm takich jak: Cerva, Lahti, Secura, Protekt, 3M i inne w następujących kategoriach: odzież ochronna, odzież damska, odzież wysokiej widoczności, odzież przeciwdeszczowa, obuwie, rękawice, ochrona głowy, ochrona wzroku, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, dla pilarza, dla spawacza, tablice informacyjne, apteczki oraz utrzymanie czystości.

Zobacz katalogi

 
Dzień otwarty

Dzień otwarty

11 sierpnia 2006 roku odbył się dzień otwarty firmy Tad-meT, w trakcie którego mieliśmy przyjemność zaprezentowania naszych produktów szerokiemu gronu odbiorców. Naszą firmę odwiedziło wiele osób, również dzieci, które czerpały szczególną radość z oglądania i testowania oferowanych przez nas urządzeń.

więcej informacji

 
 
Nasi klienci
Osoby indywidualne
Osoby indywidualne
Małe firmy
Małe firmy
Duże i średnie firmy
Duże i średnie firmy
Hurtownie
Hurtownie
Stocznie
Stocznie
 
Sprzedaż, dystrubucja, serwis takich marek jak: